Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi dâhilin bir tane değil birden zait hekimin tasdikı gerekir ve sağlık oturmuş raporuna ister duyulur. Gebelik içinde takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da sadır ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabil durumlarda terapotik kazıma (iyileştirme fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kürtaj fiillemi esnasında Genel duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. Can Genel anesteziye alınacak ise işlem öncesi 4 zaman derece oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden dokumalmış sezaryen ile doğumu varsa Genel duyum yitimi ile kazıma dokumalır. Yalnızca kişinin geçmişte yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları varsa evet da alışılagelen veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi dokumalabilir. Yerel duyum yitimi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel önlemlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) yolculuk ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından dokumalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) dokuması değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika derece, Genel duyum yitimi ile 30 dakika derece sonrasında insan aşiyan düzlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim tarafından önlemlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında insan Denetçi fakatçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare tarihi itibarıyla meşru başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ilgili bu işlem yalnızca cinsilatif veladet uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve tutkun beyninde duyurulmayan kalmaktadır. Gebede ağırbaşlı bir illet bulunan ise ve hamile kalma durumu insan dâhilin riziko oluşturuyor ise evet da hamilelik içinde zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı önlemlar var ise kişiye terapotik kazıma (iyileştirme fakatçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir