Halı Alışverişi İçin Doğru Adres

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak karınin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar ayrıca güvenlik açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve yaşlılar karınin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. Hassaten halılar ses yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, çağcıl düşüncemlar ve ürün standartları ile reis markalar beyninde durum almaktadır. Koleksiyonlarında natürel elyaflardan yapılmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları durum almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri mutabık paha fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te bulunan bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş düşüncemları ve gelenekselden ilham alan yenilikçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş nesiç teknikleri ve eforlü bedii yapı kadar üstün malzeme kalitesi bile öne çıkıyor. Natürel bambu iplikleri yardımıyla antibakteriyel özellik nâkil halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından yapılan natürel elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks aya üstüne dokunmuş 100% natürel bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğkakımı gereği anti-statik, anti-bakteriyel, ses emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ideal bir temel şümul malzemesi yapar.

Sanat halı, ömür alanlarının tasar çizimını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun gizli ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin umumi kurgusunda önemli rol üstlenir. Sanat halıları, evinize nitelik ve dinçlık katmanın cenahı aralık zemindeki sesleri bile emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, ömürın her alanında bulundukları yere şık görünen kazanmıştırran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda birinci sınıf ürünleri ile kullanıcıların her dönem beğenisini kazanır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar imge etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit rol üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir