Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün arz aldığından, sigaraya benzemekle yan yana, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki gibi yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas karınin bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek karınin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışdemeviklarını değiştirmek ve insanoğluın daha az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets tutmak karınin ananevi sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine münasip olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets yararlanmaı karınin tasarlanmıştır. Alet, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, tütünün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın temizlemek karınin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, yararlanmaı da lokal yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi başka tütün ürünleri gibi tabilık kuruluşcı olabileceği konusunda ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Bazı sıhhat örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve başka sıhhat sorunlarına sebep olabileceğinden tasa etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri bile ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla yan yana, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan eşhas karınin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara nazaran daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına münasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine münasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir